قابلیت های کارتهای امتیازی - بانکی کاسیان

 فعال سازی کارت فقط با یکبار مراجعه به بانک ملی

  •           در صورت داشتن حساب می توانید به حساب قبلی متصل نمایید .
  •           در صورتی که از قبل حسابی ندارید ، ابتدا افتتاح حساب نموده و سپس کارت خود را فعال نمایید

نحوه عملکرد :

بر اساس این قابلیت دارنده کارت می تواند از نقدینگی خود در قسمت حساب شتابی کارت خود از شبکه امتیازی فروشگاهی در سطح شهر خرید های روزمره خود را انجام دهد که در ازای این خرید ها و پس از گذشت زمان مشخصی ، درصدی از خرید های انجام شده به عنوان هدیه کاسیان به ایشان عودت داده می شود ، یکی ازاین امتیازات استفاده از سیستم اعتبار خرید رایگان ( سیستم تخفیف) می باشد. شیوه محاسبه امتیاز به این شکل است که پس از خرید مبلغ واقعی خرید از طریق کارتخوان کسر و به حساب فروشگاه واریز می شود سپس بعد از زمانی کوتاه امتیاز اعلام شده که در تفاهم نامه فروشگاه و شرکت تعیین شده است و در لیست فروشگاههای باشگاه مشتریان نیز چاپ شده به صورت اتوماتیک از حساب فروشگاه کسر و به حساب خریدار واریز می شود.

این در حالیست که اگر بر اساس کارت دیگری این خریدها انجام شود هیچگونه امتیازی به دارنده کارت تعلق نمی گیرد اما به دلیل استفاده از این کارت پیش بینی می شود بین 3 الی 30 درصد قدرت خرید بیشتری برای اعضاء ایجاد می شود .

نکته : درصورتی امتیاز به کارت تعلق میگیرد که از دستگاه های کارتخوان بانک ملی عضو شبکه کاسیان استفاده شود لذا خواهشمند است دارندگان کارت از فروشگاه ها تقاضا نمایند کارتخوان بانک ملی را در اختیار شان قرار دهند در غیر این صورت امتیازی به خرید ایشان تعلق نخواهد گرفت .

 

 

 

پیش نمایش کارتها

ثبت نام کارت باشگاه
ورود کاربران

نظر سنجی

نظر شما در مورد قالب باشگاه چیست؟

بسیار عالی - 9.5%
عالی - 48.6%
خوب - 20.3%
متوسط - 6.8%
ضعیف - 14.9%