اولین هم اندیشی کاسیان کارت و بانک ملی

slide1

اولین هم اندیشی سراسری شرکت فاوا تجارت کاسیان و بانک ملی ایران، طی دو روز در مجمتع خورشید اردهال در استان اصفهان ، شهرستان کاشان منطقه ی مشهد اردهال برگزار شد.

در این هم اندیشی، نمایندگان یازده استان منتخب شرکت فاوا تجارت کاسیان، به همراه روسای ادارات امور شعب، روسا و کارشناسان انفورماتیک و بازاریابی استان ها ی مربوطه و همچنین مدیرکل و معاونین ادارات کل توسعه ی امنیت، بازاریابی، عملیات بانکی، سازمان و روش ها و کارشناسان این ادارات کل دعوت شده بودند. همچنین از دو صادرکننده ی برتر شرکت (صندوق قرض الحسنه ی صنعت و مجموعه حریرپوشان) دعوت به عمل آمده بود.

مدعوین از استان های تهران، البرز ، گلستان، مازندران، آذربایجان شرقی، سمنان، قم، اصفهان، کرمان، خوزستان، هرمزگان در این هم اندیشی شرکت کرده بودند.
در صبح روز اول این همایش از ساعت 9:30 صبح تا ساعت 14 نمایندگان استان ها عملکرد خود را طی همکاری با شرکت فاوا تجارت کاسیان کرده و اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت خود را ارایه نمودند با توجه به نقاط قوت عملکردی مقرر شد هرکدام از نمایندگان مدل اجرایی کارت چند منظوره در حوزه ی خاصی را که به اجرا گذاشته اند را تهیه و تنظیم کنند تا الگویی برای دیگر نمایندگان کشور باشد.

بعد از انجام فریضه ی نماز و صرف ناهار از ساعت 15:30 بعد از ظهر روز اول سوالات، چالش ها و مشکلات از دیدگاه نمایندگان اعلام شد و مدیران شرکت به پاسخ گویی این سوالات پرداختند و با پاسخ های ارایه شده روند و برخورد شرکت با نمایندگان و مشتریان را شفاف سازی نمودند. که این پاسخگویی ها تا اقناع کامل نمایندگان پیگیری و تا ساعت 21 به طوال انجامید.

در روز دوم هم اندیشی سراسری با پذیرایی نمایندگان بانک های استان ها بر سر میز صبحانه مذاکرات کوتاه آغاز شد و نهایتاً از ساعت 9 صبح با حضور نمایندگان شرکت و بانک مشکلات نمایندگان و مشتریان در حوزه ی بانکی مطرح گردید و پاسخ و راهکار های از سوی همکاران در بانک ملی به دوستان ارایه گردید.
با حضور نمایندگان اداره کل بازاریابی یانک ملی مرکز (سرکارخانم منصوری و سرکار خانم فلاح) الحاقیه ی جدید شرکت با بانک ملی توسط سرکار خانم مهندس منصوری توضیح داده شد و راهکار های تعامل با سازمان ها ارایه گردید . همچنین با توضیحات سرکار خانم مهندس فلاح نحوه ی تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی و همچنین آموزش و پرورش به نمایندگان تذکر داده شد. در این راستا مجوز ها و نیازهای اولیه برای تایید قراردادها و تایید طرح کارت های چند منظوره ی مربوطه توضیح داده شد.

در پایان این هم اندیشی که به اذعان مدعوین با سطح کیفی بالایی برگزار گردید، ضمن تشکر از حضور پویا و کارآمد مدعوین، نمیانده ی برتر و کارمند برتر شرکت فاوا تجارت کاسیان اعلام و هدایای خود را از مدیرعامل و قایم مقام شرکت دریافت نمودند و همچنین به رسم یادبود و پاسداشت زحمات کلیه زحمت کشان و همکاران به نمایندگان و همکاران بانکی تقدیر نامه و لوح سپاس تقدیم شد.

امید است با استعانت از ایزد منان و دادار توانا هم اندیشی ها و هم آیش های فصلی از این پس به صورت منظم پیگیری شود.

پیش نمایش کارتها

ثبت نام کارت باشگاه
ورود کاربران

نظر سنجی

نظر شما در مورد قالب باشگاه چیست؟

بسیار عالی - 9.5%
عالی - 48.6%
خوب - 20.3%
متوسط - 6.8%
ضعیف - 14.9%